סדנאות2018-12-05T17:42:55+02:00

Project Description

סדנאות

אצלי או אצלכם? אתם בוחרים. בילוי משפחתי מגבש, מפגש אותנטי עם חברים או אולי סדנת אימהות ובנות? סדנאות "המטבח של תאה" זו החוויה שאתם מחפשים.
אז מה קורה בסדנאות?

ברוכים הבאים לגיאורגיה! המוזיקה הגיאורגית כבר מתנגנת ברקע, ההתרגשות בעיצומה, הבצק מוכן לעבודה ואנחנו יוצאים לדרך. עם חומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר, נלמד את סודות המטבח הגיאורגי. נכין מגוון עשיר וקסום של מאכלים בעבודת יד. נרדד, נמתח, נמלא, נאפה, נרים כוסית "גאומרג'וס" (לחיים בגיאורגית) וכמובן שנהנה ממעשה ידינו ונשב לארוחה משובחת!  חשקה נפשכם בסדנת חצ'פורי או אולי דווקא בסדנת חינקאלי? רוצים להכיר את המטבח הגאורגי טוב יותר? לחצן: לחצו כאן! (מפנה לכל המאכלים מלווה בהסבר או מידע מיוחד אם ישנו. לשלב את הידע המסורתי עם הטאצ' של תאה).

 

מבחר סדנאות:

סדנה חלבית.
שני סוגי בצקים עם מילויים שונים (גבינות, תפו"א, שעועית אדומה) סלט גרוזיני שנכין בצורת כדורים מפתיעים של  תרד, סלק ואגוזים
גלילות חצילים במילוי גיאורגי סודי.
לקינוח נכין צ'ורצ'חלה- ממתק גיאורגי מסורתי.

*קיימת אפשרות לסדנה טבעונית

סדנה בשרית
נרדד את הבצק, נקרוץ עיגולים ונלמד את טכניקת מילוי ועיצוב החינקאלי, בדיוק כמו בגיאורגיה.
מרק אגוזי מלך (כן כן!) (הפנייה לאגוזים).
לחם גיאורגי
סלט חצילים מסורתי
עלי גפן ממולאים בליווי רוטב טחמאלי.

זמן איכות
מה מגבש ומרגש יותר מהכנת אוכל? הכנת אוכל גיאורגי!
שילוב מנצח של גיאורגיה ואוכל שילדים אוהבים.
גם חצ'פורי וגם פיצה, גם רוגעלך וגם צ'וצ'חלה!
לסיום, נשב בהנאה לארוחה שהכנו יחדו.

 ימי הולדת לילדים, מסיבת רווקות, ערבי נשים, ימי גיבוש, סיורי אוכל. פנו אליי להתאמת הסדנה לצרכים שלכם. (תמונות של סיורי אוכל של תנובה, ימי הולדת).

סדנאות

צור קשר

סדנאות

צור קשר
0%
SPECIAL OFFER

Take some time. Treat yourself. You deserve it.

Book a treatment this month and receive a 25% on all further treatments.

BOOK NOW

אודותי

אני תאה ואני גיאורגית- ישראלית!

נולדתי בעיר הבירה של גיאורגיה תביליסי. אני מאוהבת בתרבות הגאורגית- במוזיקה, בריקודים ויותר מכול באוכל!!!!!

מגיל 12 התחלתי לבשל, ומאז לא הפסקתי. אבי ז"ל נהג להתלוצץ עם אימי, שאני יכולה להחליף את מקומה במטבח. גדלתי במטבח הגאורגי, בדקתי טעמים, מרקמים ותיבולים, לשתי, ערבבתי, ערכתי ניסיונות על חברים קרובים ומשפחה, עד שיצרתי את התפריט הגאורגי של "המטבח של תאה".

הסדנה הראשונה שלי נערכה עבור חברים קרובים. והיא הייתה הפתח לכל הסדנאות שבאו בעקבותיה. אירחתי מאות אנשים במטבחי. חשפתי אותם לטעמים הגיאורגים והבנתי שהחיך הישראלי מאוד אוהב את האוכל שלי.

השנים עברו, והמטבח של תאה תפס מקום מרכזי בחיי. אני מזמינה אתכם לחוויה גיאורגית. לביקור קצר בעולמי דרך המטבח שלי. לא תאמינו כמה אפשר לחוות דרך האוכל…

שלכם, תאה.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו